2018’in En İyi Netflix Bilim Kurgu Filmleri

Sanat Sinema 2018'in En İyi Netflix Bilim Kurgu Filmleri
Bu yazıyı 1 Dakika içinde okuyabilirsiniz.

Bird Box “YILIN EN İYİ NETFLİX FİLMİ”

Bird Box, Netflix’in yılın sonunda karşımıza çıkardığı konusu ile yine ilgi çekmeyi başaran güzel bir film. 2 saat boyunca gerilim ve heyecanı oldukça güzel işleyen film günümüzde popülerliği artan hayatta kalma konusunu temel alıyor. Bize göre yılın en iyi Netflix filmi.

Yılın En İyi Netflix Filmi (2018)

Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror dizisinin bir filmini yine yıl sonunda önümüze çıkaran Netflix, bu filmi interaktif bir film olarak yaptı. 5 temel sonu olan film 5 saat izleme süresine sahip. Seçtiğiniz kararlara göre filmin süresini belirlemek sizin elinizde.

Yok Oluş (Annihilation )

- Reklam -

En iyi görsel efektler, görsel efektlerin in iyi kullanımı , en iyi bilim kurgu filmi, gibi ödüllere sahip olan Yok Oluş filmi Netflix’in bu yıl önümüze sunduğu en iyi filmler arasında.

Cloverfield Paradoksu

Cloverfield Paradoksu serinin 3.filmi Netflix filmi olarak karşımıza çıktı. Film, diğer Netflix filmleri ile kıyaslanınca ortalamanın biraz altında kalıyor fakat serinin diğer filmleri ile kıyaslanınca oldukça tatmin edici.

Hold the Dark

Bir cinayet filmi olan Hold the Dark filmi Netflix’in macera-drama-mistik kategorisinin en iyi filmlerinden.

How It Ends

Netflix yapımlarının ortalamasının altında kalan How It Ends apokaliptik film severlerin beğenisini kazanabilir.

- Reklam -
Bird Box
Black Mirror: Bandersnatch
Yok Oluş
Cloverfield Paradoksu
Hold the Dark
How It Ends

Kaynaklar ve referanslar


Creative Commons Lisansı Bu eser Creative Commons Atıf-GayriTicari 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır. Paylaşacaksanız Atıf'ta bulunmanız gerekir. Ticari amaçla kullanamazsınız.
Doğukan Sahilhttps://www.altinsikke.com/dogukansahil/
AltınSikke Popüler Bilim,Tarih ve Sanat'ın kurucusu ve yazarı. Genetik ve Biyomühendis.

NASA, Gelecek Mars Rover Uçmak İçin İsimler Göndermek İçin Herkesi Davet Ediyor

Nasa 2020 yılında yolculuğuna çıkacağı Mars uzay aracında bulunan çiplere, kayıt yapılan isimler yazılarak Mars’a gönderilecek. Bu isimler ile kayıt yapanlara özel...

Rapor: Kandan DNA izolasyonu

1.GİRİŞ Yapılan bu deney insan kanından alınan örnekten DNA izolasyonu yapılmasını öğrenmeyi amaçlamaktadır. Kan, gelişmiş canlılarda atardamarların ve toplardamarların içerisindeki taşıma, düzenleme...

Banksy (?)

Kasım Merkür’ün Güneş önünden geçişi, 05/06 Ocak Parçalı Güneş Tutulması, 21 Ocak Tam Ay Tutulması, 02 Temmuz Tam Güneş Tutulması, 16/17 Temmuz Parçalı Ay Tutulması ve 26 Aralık Halkalı Güneş Tutulması gerçekleşecek.